MÖBLER / Bord / Lampbord 11944246
nr 1194 4246
Lampbord
30-tal, trä / krom. Längd: 64, djup: 32 cm, höjd: 59 cm
Kondition: slitage, missfärgningar
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:17:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Lampbord
nr 1194 4246
Lampbord
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 30 juli 2018 |